تبلیغات
هفت - فیلمی ایرانی جزو 10 فیلم برتر درسال 2010 قرار گرفت

هفت

فیلم سازی در ایران

فیلم سینمایی «کسی از گربه های ایرانی خبر نداره» به کارگردانی بهمن قبادی در لیست ۱۰ فیلم برتر روزنامه واشنگتن پست قرار گرفت.

به گزارش سینمانگار، فیلم سینمایی «کسی از گربه های ایرانی خبر نداره» آخرین ساخته بهمن قبادی که تاکنون توانسته جوایز متعدد بین المللی را از جشنواره های مختلف سراسر دنیا از آن خود کند، در لیست ۱۰ فیلم برتر روزنامه واشنگتن پست آمریکا قرار گرفت.

“آنا هرنادی Ann Hornaday” منتقد سینمایی روزنامه واشنگتن پست در باره این فیلم مینویسد: “فیلم سینمایی «کسی از گربه های ایرانی خبر نداره» ساخته بهمن قبادی، دیدگاه های جدید و حیاتی از زندگی امروزی در تهران، ناهنجاری های جامعه و صحنه های موسیقی زیرزمینی را به تماشاگران خود ارائه می-کند.”

فیلم سینمایی «کسی از گربه های ایرانی خبر نداره» در آخرین نمایش بین اللملی خود با حضور کارگردان آن و در بخشی به نام «سینمای بهمن قبادی» در یازدهمین دوره جشنواره بین اللملی فیلم «تورینو-Torino» در ایتالیا به روی پرده رفت. در این جشنواره با نمایش دیگر فیلم های کوتاه و بلند قبادی، در بزرگداشتی از این کارگردان ایرانی تقدیر ویژه به عمل آمد.

یازدهمین جشنواره بین اللملی فیلم «تورینو» با نمایش فیلمهایی از کارگردانان کشورهای مختلف دنیا، در روزهای ۱۸ تا ۲۷ آذرماه جاری (۹ تا ۱۸ دسامبر) در شهر تورینو در کشور ایتالیا برگزار شد.


نوشته شده در چهارشنبه 24 فروردین 1390 ساعت 08:28 ق.ظ توسط فیلم ساز نظرات |Design By : P I C H A K . N E T