تبلیغات
هفت - اكبر عبدی از همكاری با رضا عطاران در «هیچ‌كس فرشته نیست» می‌گوید

هفت

فیلم سازی در ایران

 هفت

اكبر عبدی این روزها مشغول بازی در اولین تجربه سینمایی رضا عطاران در مقام كارگردان است. او در فیلم «هیچ‌كس فرشته نیست« نقش مادر رضا عطاران را برعهده گرفته است. عبدی در گفت‌وگویی با ماهنامه فیلم  از همكاری با عطاران و نقش عجیبش حرف زده است:

"همین حالا تئاتر برایم درآمد بسیار خوبی دارد، اما رضا عطاران برای اولین فیلم سینمایی‌اش دعوتم كرد و من هم چون می‌دانم كه او شناخت بسیار خوبی از كمدی دارد، قبول كردم. جالب است كه نقش عجیب و نامتعارفی هم به عهده دارم. قرار است خیلی جدی نقش مادر عطاران را در فیلم  بازی كنم؛ نه برای خنده و مسخرگی بلكه خیلی جدی و طورذی كه تماشاگر باور كند. به خاطر این فیلم تئاترم را متوقف كردم  وسر صحنه رفتم. نه یك ریال پول گرفته‌ام و نه وپیش پرداخت و نه هیچی. یعنی بعد معنوی قضیه برایم مهم است و شجاعت این كارگردان كه می‌خواهد كار متفاوتی انجام دهد."

اکبر عبدی، مریلا زارعی، رضا عطاران، ویشکا آسایش، ناصر گیتی‌جاه و اصغر سمسارزاده در فیلم بازی می‌کنند. عوامل تولید این فیلم هم عبارتند از فیلمنامه: طرحی از حمید نعمت الله، نویسنده: احمد رفیع‌زاده، بازنویسی فیلمنامه: رضا عطاران، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، صدابردار: فرشید احمدی، طراح صحنه و لباس: حسین عالی‌نژاد، طراح گریم: ایمان امیدواری، مجری طرح: جواد فرحانی، روابط عمومی: افسانه فراهانی و تهیه‌کننده: محمدرضا تخت کشیان.

منبع :سینمای ما


نوشته شده در دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 08:49 ق.ظ توسط فیلم ساز نظرات |Design By : P I C H A K . N E T