تبلیغات
هفت - برنامه های رمضان 90

هفت

فیلم سازی در ایران

احسان علی‌خانی برنامه زنده "ماه عسل" را برای ایام ماه رمضان شبکه سه تهیه و اجرا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه فیلم و سریال مجموعه "پنج کیلومتر تا بهشت" را در 30 قسمت ‌35 دقیقه‌ای آماده پخش دارد. زمان پخش این سریال از 10 مردادماه ساعت ‌20:45 خواهد بود. نویسندگان این سریال علیرضا افخمی و سجاد ابوالحسنی و کارگردان علیرضا افخمی است. تکرار این مجموعه هر روز ساعت 18 است.

 

داریوش فرهنگ، شهرام قائدی، رضا توکلی، مهدی سلوکی، شهنام شهابی، پردیس افکاری، شبنم قلی‌خانی، نفیسه روشن و ... بازیگران این مجموعه هستند. امیرحسین کارمند شرکت واردات داروی همایون است و مدتی است دلبسته آیدا دختر همایون شده اما زمانی که علاقمندی‌اش را اعلام می‌کند زندگی‌اش دچار تغییرات شگرفی می‌شود.

 

داریوش فرهنگ و مهدی سلوکی در نمایی از "پنج کیلومتر تا بهشت"

 

ـ مجموعه خنده بازار هم یکی دیگر از برنامه‌های تابستان امسال است، "ماه عسل" هم در 31 قسمت، ‌70 دقیقه‌ای از دوشنبه 10 مردادماه هرشب ساعت 19 تهیه‌کننده و مجری برنامه احسان علیخانی است.

 

- مجموعه داستانی "آنگاه خدا را باور کردم" در 13 قسمت30 دقیقه‌ای، از دوشنبه ‌دهم مردادماه هر روز به جز جمعه‌ها ساعت 16:30 روی آنتن می‌رود. تهیه‌کننده این مجموعه علیرضا میراحسنی است و قصه زندگی چند جوان است که در یک خانه دانشجویی زندگی می‌کنند. آنها در زندگی روزمره با مشکلاتی مواجه می‌شوند ولی الگوپذیری آنان از قرآن مجید باعث حل مشکلاتشان می‌شود بدون آنکه خطایی مرتکب شوند.


نوشته شده در سه شنبه 31 خرداد 1390 ساعت 08:18 ق.ظ توسط فیلم ساز نظرات |Design By : P I C H A K . N E T