تبلیغات
هفت - جرم

هفت

فیلم سازی در ایران

مجله سی نت:   فیلم سینمایی "جرم" به كارگردانی مسعود كیمیایی در دو روز نمایش در تهران توانست به فروش 40 میلیون تومانی در تهران دست یابد.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران گفت: فروش فیلم "جرم" در دو روز گذشته به 40 میلیون تومان در تهران رسیده است با توجه به این مطلب كه تیزرهای فیلم تازه شروع شده و بیلبوردهای خیابانی آن نیز به تازگی در خیابان‌ها نصب شده فروش بسیار خوبی است كه برای خودمان قابل پیش بینی نبود.

وی در ارتباط با اكران فیلم به صورت دوبله در سینماهای تهران گفت: مردم استقبال بسیار خوبی از دوبله فیلم داشتند و قطعاً در دو سینمای مركزی و پردیس شكوفه در روزهای آتی فیلم به صورت دوبله در تمام سانس‌ها به نمایش درخواهد آمد و احتمالاً در سینماهای جوان و فرهنگ نیز نمایش فیلم به صورت دوبله انجام خواهد شد.

سرتیپی در ادامه افزود: ما نمایش فیلم "جرم" به صورت دوبله را در چهار سینما و به صورت سانس‌های فوق‌العاده و در آخرین سانس آغاز كردیم كه خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شد.

وی در ارتباط با فروش فیلم "مرهم" گفت: فیلم "مرهم" (علیرضا داودنژاد) به مرز 190 میلیون تومان در تهران رسیده است.

"جرم" یكی از 4 فیلم برتر منتقدان و نویسندگان سینمایی ماهنامه تخصصی فیلم در جشنواره سال گذشته، در دو نسخه با صدابردای سرصحنه اسحاق خانزادی و با نسخه دوبله به مدیریت دوبلاژ خسرو خسرو شاهی اكران شده است.

داستان فیلم "جرم" درباره مردی به نام رضا سرچشمه با بازی پولاد كیمیایی است كه نمی‌خواهد از عقیده‌ای كه دارد تخطی كند.

"جرم" در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از سوی داوران به عنوان بهترین فیلم جشنواره سیمرغ بلورین گرفت و حامد بهداد جایزه بهترین بازیگر نقش دوم مرد، اسحق خانزادی و علی ابوالصدق جایزه بهترین صداگذاری و كارن همایون‌فر جایزه بهترین موسیقی متن را برای این فیلم به دست آوردند ضمن آن كه فیلم در 12 رشته نامزد دریافت سیمرغ بود.

 


نوشته شده در شنبه 7 خرداد 1390 ساعت 11:21 ق.ظ توسط فیلم ساز نظرات |Design By : P I C H A K . N E T